Zimowa pielęgnacja od System Professional

Listopad 24, 2014 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Zimą włosy są szczególnie podatne na zniszczenia – suche powietrze, niska temperatura oraz ciepłe czapki sprawiają, że stają się one matowe i elektryzują się. W związku z tym niezbędna jest codzienna profesjonalna pielęgnacja, dostosowana do potrzeb. Dzięki świątecznym zestawom kosmetyków od System Professional, staje się ona jeszcze łatwiejsza.

O tej porze roku warunki, w jakich przychodzi funkcjonować naszym włosom nie należą do najłatwiejszych. Niskie temperatury osłabiają cebulki włosów, przez co stają się one bardziej podatne na wypadanie. Klimatyzowane pomieszczenia sprzyjają z kolei przesuszaniu, pozbawiając włosy blasku i miękkości – zniszczone łatwiej elektryzują się. Atrakcyjna oferta świątecznych zestawów System Professional powstała po to, by intensywnie zadbać o szczególne potrzeby włosów oraz otoczyć je ochroną i pielęgnacją. Dzięki nim wyspecjalizowana kuracja możliwa jest również w zaciszu domowym.

SP LuxeOil Święta

Świąteczne zestawy od System Professional to idealny pomysł na trafiony prezent dla siebie lub najbliższych. Każdy z nich składa się z trzech niezbędnych do kompleksowej pielęgnacji produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Intensywną regenerację i nawilżenie zapewni zestaw produktów z gamy SP LuxeOil: szampon Keratin Protect, olejek do pielęgnacji oraz maska Keratin Restore. Zestaw wzmacniający to specjalistyczne produkty z gamy System Professional: szampon i odżywka SP Repair oraz intensywna kuracja do uszkodzonych końcówek SP Perfect Ends. Ostatni zestaw, stworzony specjalnie dla mężczyzn, wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. W jego skład wchodzi szampon i tonik wzmacniający SP Men Maxximum oraz najnowszy produkt do stylizacji z linii SP Men – mini lakier Invisible Control. Wszystkie zestawy znajdują się w eleganckiej tubie.

SP Men Święta

SP Repair Święta

Zestaw SP LuxeOil – cena rekomendowana 125 zł
Zestaw SP Repair – cena rekomendowa 122 zł
Zestaw SP Men Maxximum – cena rekomendowana 75 zł

Świąteczne zestawy System Professional dostępne będą w profesjonalnych salonach fryzjerskich.