Wielki finał Wella Trend Vision 2014 w Monako!

Grudzień 1, 2014 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Chia-Jung Lin i Nestor Sanchez Gomez zostali zwycięzcami International TrendVision Awards 2014. Tegoroczny finałowy pokaz odbył się w Monako. Emocje sięgeły zenitu!

Platinum Award Color

Międzynarodowy świat fryzjerski zebrał się w Monako na International TrendVision Awards 2014 , by świętować wyłonienie największych talentów branży oraz zainspirować się prezentacją trendów na nadchodzący sezon 2015.

International TrendVision Awards 2014 pozostaje jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży fryzjerskiej. W tym roku odbył się po raz 12. Tegoroczna edycja wyłoniła 60 stylistów i mistrzów koloru z 35 krajów, którzy wraz ze swoimi stylizacjami inspirowanymi trendami TrendVision 2014, Urban Native i Borderline Beauty, zmierzyli się w dwóch kategoriach – Color i Young Talent.

Ponadto, w każdej kategorii, głosami fanów fryzjerstwa z całego świata, została przyznana nagroda People’s Choice. System interaktywnego głosowania umożliwił strumieniową transmisję uroczystości na żywo na stronie Wella oraz głosowanie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu ITVA stało się prawdziwie globalną uroczystością. Ceremonia wręczenia nagród była transmitowana na żywo z Monako i pozostaje dostępna na www.wella.com/live dla tych, którzy chcą wspierać lokalne talenty i pobudzać kreatywność.

International TrendVision Awards 2014

Zwyciężczynią prestiżowej Platinum Color Award została Chia-Jung Lin z Tajwanu. Za swój talent w dziedzinie koloryzacji zostali również docenieni Lyndal Salmon (Australia), Nattapat Suppala (Tajlandia) i Chinney Yeap (Nowa Zelandia).

Niezwykle prestiżową nagrodę Platinum Young Talent Award zdobył Nestor Sanchez Gomez z Wielkiej Brytanii. Lenka Walderová (Czechy), Olga Istrati (Mołdawia) i Scott Condon (Australia) zostali w tej kategorii nagrodzeni Złotem, Srebrem i Brązem.

Głosami publiczności dwie nagrody People’s Choice otrzymali Seraphina Foo Fang Hsia z Singapuru i Alexandru Gherase z Rumunii, odpowiednio w kategoriach Color i Young Talent.

W skład jury ekspertów weszli przedstawiciele mediów, cenieni styliści oraz globalni dyrektorzy kreatywni Welli – Josh Wood i Eugene Souleiman.

ITVA Platinum Award Color Taiwan

Gold Award Color

IMG_2519

ITVA Parade of Nations Finale

Riviera Collection

ITVA Gold Award Color Australia

Trendy Wella TrendVision 2015

Po sukcesie ITVA, Wella wprowadza online trendy TrendVision 2015, podkreślając swoje stałe nawiązania do kreatywności w cyfrowej przestrzeni. Nowe trendy TrendVision 2015 zostały zaprezentowane na żywo 1. grudnia na stronie www.wella.com/live.

Użytkownicy dzięki temu mieli możliwość odkrycia kolekcji Haute Couture Wiosna/Lato 2015, stworzonej na spektakularnym poziomie TrendVision przez Akina Konizi, dyrektora kreatywnego HOB International i potrójnego zwycięzcę Hairdressers Journal British Hairdresser of the Year Award. Kolekcja Haute Couture Jesień /Zima 2015 została stworzona przez Cyrila Brune, najlepszego międzynarodowego stylistę z Francji i pierwszego zwycięzcę kategorii Young Talent ITVA, który powrócił na Wella TrendVision po 11 latach, aby zaprezentować swoją ekspercką wiedzę w dziedzinie stylizacji.

ITVA Winners Group

ITVA Platinum Award Young Talent UK

Dzień kreatywności i artyzmu

Oprócz ITVA i odsłony TrendVision 2015, publiczność doświadczyła mistrzostwa oraz twórczego rozmachu branży fryzjerskiej. Inspirujące sesje z Joshem Woodem na temat trendów premium, specjalnie stworzony kolor w ‘The Art of Couture Color’, retrospekcje Eugene’a Souleimana dotyczące jego najlepszych momentów w ‘Hair in Fashion’ to tylko ułamek inspiracji, z której mogli czerpać uczestnicy wielkiego finału ITVA 2014.

Dużym wydarzeniem był także spektakularny pokaz marki Sebastian Professional. Globalni dyrektorzy artystyczni Sebastian Professional, Michael Polsinelli I Shay Dempsey, zaprezentowali swoją pełną dramatyzmu kolekcję Eclipse Art.

Tegoroczny finał ITVA 2014 dobiegł końca, a publiczność wróciła do swoich krajów, rozsianych po całym świecie, zainspirowana pokazem kreatywności. Za sprawą pokazu TrendVision 2015, który będzie dostępny w najbliższym czasie na stronie www.wellla.com/live, tysiące fryzjerów na całym świecie mogą stać się uczestnikami tego inspirującego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

Zwycięzcy Young Talent Award
Platyna: Nestor Sanchez Gomez, HOB Salons, WIELKA BRYTANIA
Złoto: Lenka Walderová, New You, CZECHY
Srebro: Olga Istrati, Bagira, MOŁDAWIA
Brąz: Scott Condon, Rokk Ebony, AUSTRALIA
People’s Choice: Alexandru Gherase, Artist Academy, RUMUNIA

Zwycięzcy Color Award
Platyna: Chia-Jung (Celine) Lin, Una Hair Salon, TAJWAN
Złoto: Lyndal Salmon, Biba, AUSTRALIA
Srebro: Nattapat Suppala, OAZIS Salon, TAJLANDIA
Brąz: Chinney Yeap, Dharma, NOWA ZELANDIA
People’s Choice: Seraphina Foo Fang Hsia, JasonSally Hairdressers, SINGAPUR