WELLA. PASSIONATELY PROFESSIONAL

Dzieląc naszą pasję do włosów

Od dnia kiedy młody stylista Franz Ströher zaczął inspirować świat fryzjerstwa w roku 1880, poszukujemy możliwości dzielenia się pasją, pobudzania ducha kreacji, aby wspólnie tworzyć wizjonerski styl i spełniać marzenia o pięknie.

 

Przebyliśmy długą drogę od kamieni milowych, takich jak: Wella Junior - przenośnego urządzenia do trwałej, Koleston Perfect - pierwszej farby w kremie do doskonałych produktów profesjonalnych i kolekcji trendów, które oferujemy dziś salonom na całym świecie. Marzenie jednego pełnego pasji fryzjera inspiruje dziś ponad 4 miliony profesjonalistów i znacznie więcej głów z pięknymi włosami na całym świecie.

Tworzenie nowej ery

Inspiracja jest siłą napędową stylistów, kreatywną energią, która kształtuje nowe style koloryzacji
i stylizacji. Wella Professionals napędza tę pasję przedstawiając co roku nową kolekcję trendów fryzjerskich: Trend Vision. Poprzez powiązany z kolekcją konkurs Trend Vision Award Wella rozwija i promuje nowe talenty na całym świecie.

Poprzez szkolenie i wychowanie kolejnych generacji fryzjerów, współpracę z salonami i wprowadzanie innowacji Wella rozwija rynek fryzjerski i wynosi pasję do fryzjerstwa na nowy poziom.

Zapewnij włosom pełną blasku przyszłość razem z Wella.

HISTORIA

O Twoich włosach staramy się wiedzieć wszystko

Każdego roku gromadzimy setki kilogramów włosów z różnych zakątków świata - wystarczyłoby ich, aby połączyć Ziemię z Księżycem dwa razy. W naszych 5 centrach badawczych na całym świecie tworzymy i unowocześniamy produkty i usługi.