Wella Professionals Elements

Kwiecień 16, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Zdrowe i pełne witalności włosy to potrzeba każdej z nas. Dla kobiet pragnących dbać o swoja urodę, przy użyciu najbardziej naturalnych kosmetyków, Wella Professionals stworzyła linię pielęgnacyjną Elements, całkowicie wolną od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników. Silikony zostały zastąpione polimerami, które chronią włosy i ułatwiają ich rozczesywanie.

Zrzut ekranu 2015-04-16 o 11.54.08

Wella Professionals Elements to kolejny krok marki po Koleston Perfect Innosense, farbie zmniejszającej ryzyko wystąpienia alergii, w kierunku naturalnej innowacji. Produkty z linii Elements swoje właściwości ochronne
i intensywnie odbudowujące zawdzięczają opracowanemu przez ekspertów kompleksowi NuTREE. Jego podstawą jest ekstrakt z naturalnego drewna, który stanowi silny przeciwutleniacz, pomagający neutralizować wolne rodniki, dzięki czemu zapobiega zniszczeniom struktury włosów. W połączeniu z pantenolem ekstrakt wykazuje działanie łagodzące podrażnienia i optymalizujące nawilżenie, co jest niezwykle korzystne dla kondycji włosów i skóry głowy.

Kosmetyki Wella Professionals Elements wnikają głęboko do wnętrza włosów, aby naprawić je oraz chronić integralną strukturę keratyny, białka będącego ich głównym budulcem. Pozbawione keratyny włosy stają się słabe i tracą swój naturalny blask. Produkty z linii Elements wzbogacone są także o formułę EDDS, która zapobiega utlenianiu i chroni włosy przed utratą kluczowych budulców. W rezultacie kompleksowanego działania wewnątrz struktury włosów oraz na ich powierzchni, stają się one mocniejsze, gładsze* i widocznie odżywione, od nasady aż po końce.

Luksusowe i relaksujące doznanie potęguje subtelna kompozycja zapachowa, inspirowana zielonym lasem Amazonii – tropikalnym drzewem kapokowym oraz kwiatami bromelii. Naturalny ekstrakt, będący składnikiem linii Wella Professionals Elements pochodzi wyłącznie ze zrównoważonych źródeł: lasów certyfikowanych PEFC (Program for the Endorsement of Forest Certification Schemes).

W skład gamy Wella Professionals Elements wchodzą:
– Odbudowujący Szampon, który odżywia włosy i utrzymuje ich optymalne nawilżenie od nasady aż po końce,
– Odbudowująca lekka Odżywka, wzmacnia włókna włosów, pomagając zachować ich naturalną siłę i witalność,
– Maska, która intensywnie naprawia i przywraca prawidłową strukturę włosów oraz ich naturalną siłę,
– Lekki spray, który pomaga w codziennej stylizacji i chroni włosy przed niekorzystnymi zewnętrznymi czynnikami.

Linia Elements przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów, także farbowanych. Dostępna jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich.
elements