Trendy wiosna-lato 2017

Maj 4, 2017 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Konturowanie to trend, który już od kilku sezonów króluje w kategorii beauty. Po makijażu przyszła pora na konturowanie twarzy kolorem włosów.

Sezon wiosna/lato 2017 zdecydowanie należy do Kolekcji Contouring. Wella Professionals, która prezentuje konturowanie nowej generacji,  rozumiane w zakresie znacznie szerszym niż tylko definiowanie kształtu twarzy. Koloryzacja w wymiarze Couture od Wella Professionals umożliwia coś więcej – tworzenie własnej wizji rzeczywistości i zabawę optyką. Konturowanie to nie tylko wybór i rozmieszczenie koloru, ale również harmonijne połączenie koloryzacji z perfekcyjnym strzyżeniem i teksturowaniem. Taka kompilacja pozwala uzyskać w tworzonych fryzurach efekt ultrapersonalizowanych optycznych iluzji.

Josh Wood, globalny dyrektor artystyczny koloru, podkreśla także, że w konturowaniu „chodzi o rozmieszczenie koloru i użycie najbardziej ekspresyjnych odcieni, aby podkreślać osobowość klientek”. Koloryzacja Couture nie tylko umożliwia kreatywne modelowanie twarzy dla podkreślenia piękna i osobowości, ale również pozwala dążyć do zachowania harmonii między kolorem, kształtem i formą, dając efekt optycznej iluzji. W zależności od oczekiwanego efektu w konturowaniu można postawić na  zaakcentowanie ultragładkości i blasku, podkreślenie głębi czy dodanie charakteru grunge’owego lub awangardowego.

TV17_SS_KV_UB.jpg

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0