Trendy jesień – zima 2017 od Wella Professionals

Sierpień 22, 2017 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Wella Professionals przedstawia najnowszą kolekcję trendów na jesień i zimę 2017, inspirowaną światłem. 

THE NEW NORM  by Past Forward – techniki koloryzacji i strzyżenia, które nawiązują do kultowych fryzur interpretowanych na nowo. Farba ILLUMINA COLOR podkreśla każdy rodzaj strzyżenia i tekstury, jaki wyłania się z kolekcji THE NEW NORM, i oferowana jest w salonach Wella Professionals. Każdy look powstał przy użyciu odcieni jasnych i ciemnych, łagodnych i intensywnych – w synergii z teksturą, ze sposobem strzyżenia i stylizacji, aby podkreślić naturalne piękno, jednocześnie zapewniając zachwycającą jakość włosów.

Doceniając siłę światła, zwłaszcza krajobrazów morskich na północy, gdzie światło jest skąpe, migoczące i kapryśne – kolekcja THE NEW NORM Jesień/Zima 2017 polega zasadniczo na manipulowaniu poziomami nasycenia. Gra ciepłych i chłodnych tonacji, nakładanych za pomocą techniki free-light, pozwala tworzyć lśniące pasma oraz teksturę, by ukazać zaskakującą paletę kolorów. Lśniące ciepło przemieszane z ciemnym chłodnym odcieniem bazowym pozwala uzyskać niespotykaną głębię i tonację. Efekt końcowy potęguje wrażenie trójwymiarowości koloru włosów.

PAST FORWARD: INSPIRACJA

Koloryzacja couture, która nadaje fryzurom połysk i płynny charakter, pokazuje, że kolor w znacznie większym stopniu niż sposób strzyżenia nadaje fryzurze charakter. Staranne rozjaśnienie na koronie, przechodzące ciemniejszymi tonami w dół, odświeża i łagodzi geometryczne boby i zdekonstruowane grzywki z lat 60. i 80. Tymczasem ciepłe odcienie brzoskwiniowe przeplatają się z chłodniejszymi przydymionymi odcieniami niebieskimi, tworząc twarzowy blask i kapryśne cienie. Momentalnie rozświetlają spojrzenie i nadają fryzurze młodzieńczej dynamiki.

Nowa łagodna prostota w formie fryzury stanowi idealne tło dla koloru. Odkryte na nowo techniki łączy się z najnowszymi innowacyjnymi produktami i usługami. Definiuje to nowy wymiar koncepcji piękna: wymuskaną perfekcję zastąpiły fryzury odważnie zwyczajne. Dzięki doskonałemu połączeniu refleksów światła i ochrony włosów ILLUMINA COLOR zapewnia za każdym razem piękny, spersonalizowany efekt kolorystyczny.

„Illumina Color nadaje włosom naturalny połysk, a nowa kolekcja THE NEW NORM wykorzystuje jej paletę, aby uzyskać nowe luksusowe odcienie, gdzie tonacje chłodne i ciepłe łączą się ze sobą, aby tworzyć wrażenie głębi i jasności, które są w stanie złagodzić nawet najbardziej radykalny, trójwarstwowy styl boba. Łączenie tonacji ciepłych i chłodnych w odcieniu miedzi jest czymś, czego tak naprawdę wcześniej nie widzieliśmy, i co nadaje nowy unikatowy wymiar klasycznym fryzurom, takim jak grzywka a’la Birkin. Chcieliśmy powielić ten efekt światła, które załamuje się na różnych naturalnych powierzchniach, aby pokazać, jak kolor może ponownie wylansować i unowocześnić nawet najbardziej klasyczne i zwyczajne fryzury minionej epoki”. – Renya Xydis – Globalny Artysta Kreatywny Wella

„Kolekcja THE NEW NORM wykorzystuje funkcjonalne techniki koloryzacji w nowoczesny sposób, aby umożliwić dodawanie włosom połysku w taki sposób, w jaki nadajemy blask skórze. Zróżnicowane punkty ogniskowe, gdzie jasne sekcje pionowe przecinają poziome pasma połysku za pomocą pięknych wyciszonych tonacji, ilustrują, jak można uzyskać naprawdę kreatywne, spotykane na ulicach niemal pastelizowane kolory, lecz z luksusowym wykończeniem”.  – Darren Ambrose – Globalny Artysta Kreatywny Wella

 

KOLEKCJA THE NEW NORM MARKI WELLA PROFESSIONALS

17Q1_KV_Hel.jpg

 

17Q1_KV_Kat.jpg

 

17Q1_KV_Mar.jpg

 

17Q1_KV_Ran.jpg