Trend Vision Award 2017

Marzec 3, 2017 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Wystartowała kolejna edycja konkursu TrendVision Award! Swoje zgłoszenie warto wysłać już dzisiaj!

Konkurs TrendVision Award to połączenie kreatywnej atmosfery, pasji tworzenia oraz inspirujących trendów Wella Professionals. W tegorocznej edycji zostaną wyłonione najlepsze stylizacje w dwóch kategoriach – Creative Vision oraz Color Vision. Punktem wyjścia do przygotowania prac konkursowychh są trendy opracowane przez Globalnych Dyrektorów Artystycznych Wella Professionals, m.in. Josha Wooda. W tym sezonie króluje konturowanie, które ma na celu wydobycie naturalnego piękna za omocą technik koloryzacji i strzyżenia.

Fryzjerzy mogą zgłaszać swoje prace z autorskimi stylizacjami do 31 maja br.. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsze 10 zgłoszeń, nadesłanych do 31 marca br., zostanie nagrodzonych kosmetykami Wella Professionals.

Najlepsze stylizacje wyłoni do 24 czerwca br. jury. Zasiądą w nim przedstawiciele branży fryzjerskiej – Maryla Kaczmarek i Stanisław Komadowski – których pasja i doświadczenie są gwarantem wysokiego poziomu plebiscytu.

Kreatywność, nowatorskie podejście do interpretacji trendów oraz całościowe dopasowanie wizerunku – to wszystko będzie brane pod uwagę podczas oceny pracy przez panel jurorski. 12 najlepszych uczestników weźmie udział w inspirującym finale, który odbędzie się 24 września br. w Warszawie. Lokalni zwycięzcy mają szansę wziąć udział w międzynarodowym finale konkursu Trend Vision Award, który w tym roku odbędzie się w Londynie, światowej stolicy mody!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie www.trendvision2017.domwella.pl.