Kolejna edycja konkursu Trend Vision Award

Marzec 4, 2016 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Po raz kolejny najlepsi fryzjerzy i styliści będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w ramach jednej z najbardziej prestiżowych imprez fryzjerskich na świecie. Konkurs Trend Vision Award to szansa, aby olśnić świat swoją kreatywną wizją i wygrać niepowtarzalne nagrody.

Jak co roku, Trend Vision Award wypełniają twórcze inspiracje ze świata mody i sztuki oraz kreatywna atmosfera. Najbardziej utalentowani fryzjerzy i styliści mają unikalną szansę stworzenia wyjątkowych stylizacji w jednej z konkursowych kategorii. Color Vision pozwala wyłonić najlepszą pracę koloryzacyjną, zaś Creative Vision, która wyewoluowała z wcześniejszej kategorii Young Talent, docenia najlepszy całościowy wizerunek. Wyjątkowe stylizacje inspirowane są trendami Wella Professionals – Ecaille oraz Bronde Luxe. Motywem przewodnim najnowszej kolekcji Wella Professionals Ecaille jest „slow beauty”, próba zatrzymania się w codziennym natłoku obowiązków i skupienie na sobie. Inspiracją dla kolekcji wiosna/lato 2016 jest sztuka jubilerska z wydobytym artyzmem i kunsztem najwyższej próby, surowe materiały oraz procesy emaliowania i oksydacji. Bronde Luxe – trend jesień/zima 2016, łącząc komfort i luksus, tworzy nową jakość. Na pierwszy plan wysuwa ciepłe, subtelne powierzchnie i paletę powściągliwych, neutralnych, wysokiej klasy materiałów przyjemnych dla oczu i ciała.

WELLA

Przesyłanie zgłoszeń do konkursu możliwe jest drogą elektroniczną i tradycyjną. Termin przesyłania zgłoszeń mija 13 czerwca 2016 roku. Wyłonieni półfinaliści wezmą udział w wyjątkowej gali Trend Vision Award 2016, podczas której zostaną wyłonieni zwycięzcy, reprezentujący kraj na międzynarodowym finale TVA w Barcelonie. Dodatkowo pierwsze 10 zgłoszeń, nadesłanych do 30 kwietnia 2016 roku, zostanie nagrodzonych kosmetykami Wella Professionals. Równolegle będzie toczyć się głosowanie internautów.

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.trendvision2016.domwella.pl