System Professional Invisible Control

Grudzień 29, 2014 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Wella SP Men_Team Kapsalon_kappersproducten_afbeelding

Portfolio System Professional Men poszerza się o nowy spray do włosów – System Professional Invisible Control Spray. Produkt skutecznie utrwala fryzurę, jednocześnie gwarantując matowy efekt.

Produkty System Professional Men kompleksowo dbają o włosy i skórę głowy. Stylizacja to jeden z najważniejszych kroków pielęgnacji włosów mężczyzny. Nowość marki – Invisible Control Hairspray to produkt, który w pełni odpowiada na potrzeby nowoczesnego mężczyzny.

Invisible Control Hairspray to spray o lekkiej konsystencji, który pozwoli na wykończenie i utrwalenie fryzury. Zapewnia efekt matowych, naturalnie wyglądających włosów. Formuła produktu została stworzona na bazie propelentu oraz polimerów. Propelent sprawia, że cząsteczki sprayu są niewielkie i przez to łatwiejsze do rozpylenia. Spray błyskawicznie schnie. Dzięki małym kropelkom produkt nie tylko wnika głębiej w strukturę włosa, ale również jest niewidoczny na włosach. Polimery odpowiadają za matowe wykończenie. Regularne stosowanie Invisible Control Hairspray od System Professional Men pozwala wzmocnić włosy.

Produkt nie zawiera sylikonów.

10425148_1524777204449934_4308079598936922397_n

Produkty System Professional Men dostępne są w profesjonalnych salonach fryzjerskich.