Konkurs! Bądź sobą z System Professional

Grudzień 22, 2014 autorstwa domwella - Brak komentarzy

KONKURS! SYSTEM PROFESSIONAL od czterdziestu lat służy pięknym, zdrowym i zadbanym włosom! Kompleksowa i spersonalizowana pielęgnacja SYSTEM PROFESSIONAL łączy w sobie nowoczesne technologie, a zawarte w produktach formuły dokładnie odpowiadają na indywidualne potrzeby włosów. W portfolio marki znajduje się 9 linii produktów do pielęgnacji, które mogą być łączone na różne sposoby w celu stworzenia precyzyjnego, własnego systemu pielęgnacyjnego.

SYSTEM PROFESSIONAL to także specjalistyczne produkty do stylizacji. Dzięki luksusowym olejkom, składnikom pielęgnacyjnym i polimerom produkty uzupełniają luki w strukturze włosów dodając im więcej blasku. Stylizacja SYSTEM PROFESSIONAL pielęgnują włosy już podczas ich układania.

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowaliśmy dla Was KONKURS – Bądź sobą z SYSTEM PROFESSIONAL!
Pokaż nam swój indywidualny styl i osobowość! Napisz albo pokaż na zdjęciu w jakiej fryzurze czujesz się naprawdę sobą? Jakie uczesanie wyraża Twoją indywidualność i charakter oraz jakich kosmetyków SYSTEM PROFESSIONAL użyłabyś do jej stworzenia? Czy jest to burza loków, asymetryczne ścięcie, proste jak struny włosy czy może luźny koczek?
Nie możemy już doczekać się Waszych ulubionych uczesań!

1. Opisz lub zrób zdjęcie fryzury, w której czujesz się naprawdę sobą.
2. Napisz jakich produktów SYSTEM PROFESSIONAL użyłabyś do jej wykonania.
3. Wyślij zgłoszenie na adres mailowy – domwella@brandsupport.pl
4. Wybierz, który zestaw chcesz wygrać – SP LuxeOil lub SP Repair
5. Konkurs trwa do 7 stycznia do godz. 23.59

shutterstock_90185518

Nagrodą w konkursie jest 6 luksusowych zestawów SYSTEM PROFESSIONAL – 3 linii LuxeOil i 3 Repair.
Każdy z zestawów składa się z trzech niezbędnych do kompleksowej pielęgnacji produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb włosów. Intensywną regenerację i nawilżenie zapewni zestaw produktów z gamy System Professional LuxeOil: szampon Keratin Protect, olejek do pielęgnacji oraz maska Keratin Restore. Zestaw wzmacniający to specjalistyczne produkty z gamy System Professional Repair: szampon i odżywka SP Repair oraz intensywna kuracja do uszkodzonych końcówek SP Perfect Ends.

1514971_1538709306390057_1623200003574851326_n-2