CHCESZ POZNAĆ NAS LEPIEJ? NAPISZ: professionals.pl@orbico.com

STUDIO WELLA

Od prawie 20 lat w centrum Warszawy mieści się jedno z największych centrów szkoleniowych Wella. STUDIO WELLA ma siedzibę przy ulicy Smoczej 1. Posiada dwie sale teoretyczne i dwie sale praktyczne, które każdego roku goszczą setki fryzjerów. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt i innowacyjne produkty, które dodatkowo motywują stylistów i pobudzaja ich kreatywność.
Fryzjerzy przyjeżdżający do Studia Wella poznają najnowsze techniki koloryzacji oraz zastosowanie produktów, wymieniają się doświadczeniami, dzięki czemu inspirują się i odkrywają w sobie nowe talenty. Studio Wella to nie tylko miejsce szkoleń, ale takze miejsce pokazów, sesji zdjąciowych i konferencji prasowych. Niejednokrotnie na Smoczej pojawiały się ekipy telewizyjne, przygotowujące programy promujące świat fryzjerstwa wspierany produktami Wella.
Studio Wella spełnia swoją misję dbając o to, aby każdy z uczestników szkoleń wyjechał bogatszy o nowe doświadczenia i umiejętności, które będzie mógł wykorzystywać w codziennej pracy w swoim salonie.

 

INSTRUKTORZY STUDIO WELLA

EDUKATORZY STUDIO WELLA