Salon Miesiąca – Studio Fryzjerskie Piotr Przywara

Styczeń 25, 2016 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Tym razem salonem miesiąca zostało Studio Fryzjerskie Piotr Przywara

Jest to jedno z najciekawszych fryzjerskich miejsc w województwie podkarpackim. Zostało założone w 2004 roku w Nowej Dębie, a następnie przeniesione do Tarnobrzegu. Powstanie salonu było spełnieniem największego marzenia właściciela, który chciał zaprezentować swoje indywidualne podejście do fryzjerskiego rzemiosła. Najważniejszy cel to dla niego ciągłe doskonalenie się, rozwój i najwyższy poziom. Klientki muszą mieć pewność, że otrzymają perfekcyjnie wykonaną usługę i będą zadowolone z efektów.

„Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu.
Wszystko co robiłem, to była przyjemność.”

Thomas Alva Edison

Zapraszamy do krótkiego wywiadu z Panem Piotrem Przywarą, właścicielem salonu.

1. Jakie zabiegi pielęgnacyjne cieszą się największym zainteresowaniem wśród Państwa klientek?

Piotr Przywara: Zabiegi pielęgnacyjne są bardzo lubiane przez nasze klientki. Najczęściej wykonujemy u pań intensywną pielęgnację przy użyciu ampułek Infusion i maski System Professional. Polecamy ten zabieg, gdy włosy klientek wymagają silnej regeneracji. Zawsze rekomendujemy też odpowiednie i spersonalizowane kosmetyki do stosowania w domu – tylko systematyczne stosowanie odpowiadających na indywidualne potrzeby kosmetyków daje satysfakcjonujący efekt.

2. Jaki zabieg System Professional zaproponowałby Pan na zimę – aby włosy były zdrowe i odporne?

Piotr Przywara: Zapraszamy do naszego salonu na profesjonalną diagnozę i konsultację. Wybór spersonalizowanej pielęgnacji uzależniony jest od wielu czynników, np. rodzaju włosów i tego w jakiej są kondycji – trudno więc mówić o konkretnym zabiegu, nie znając stanu włosów. W okresie zimowym z pewnością mogę szczerze polecić noszenie czapki – jeden z najprostszych zabiegów chroniących nasze włosy.

3. Jakie cechy Pana zdaniem powinien mieć idealny fryzjer?

Piotr Przywara: Szczerze – moim zdaniem idealny fryzjer powinien mieć świadomość, że idealnym nie jest. Nie należy stać w miejscu, ale ciągle się rozwijać i dążyć do doskonałości. Nie można spoczywać na laurach, tylko ciągle się kształcić, uczyć i poznawać nowe techniki.

4. Jaki zabieg poleca Pan do włosów farbowanych?

Piotr Przywara: Każdy rodzaj włosów wymaga nieco innej, indywidualnie dobranej pielęgnacji. Włosy farbowane mogą być jednocześnie cienkie, grube, kręcone, puszące się… Długo można wymieniać. W przypadku włosów farbowanych, które są zdrowe i w dobrej kondycji, świetnie sprawdza się zabieg z użyciem kosmetyków System Professional Color Save, który przedłuża intensywność i trwałość koloru.

5. Jaki zabieg pielęgnacyjny będzie najlepszy, aby wzmocnić włosy podczas zimy?

Piotr Przywara: Wszystko zależy od kondycji włosów i jego potrzeb. System Professional oferuje 9 linii pielęgnacyjnych. W salonie mamy całą gamę pielęgnacji SP, co umożliwia nam spełnienie nawet największych oczekiwań wymagających klientek – bez względu na porę roku.

Zapraszamy:
Studio Fryzjerskie Piotr Przywara
ul. Wyspiańskiego 25 lok. 9 (pawilony I piętro)
39-400 Tarnobrzeg
Telefon: 600 097 996

_DSC0625edit-2b
_DSC0650edit-2b
_DSC0663edit-2b