Salon Miesiąca – Salon Fryzjerski Perełka

Kwiecień 22, 2016 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Perełka – salon fryzjerski o ponad dwudziestoletniej tradycji. Założony w 1994 roku, początkowo znajdował się na Żabiance w Gdańsku. Od 2001 z sukcesem funkcjonuje w gdańskiej Oliwie. Choć z biegiem lat powiększała się powierzchnia salonu, zespół fryzjerów pozostał taki sam, bo dla właścicieli Perełki – Małgorzaty i Barnaby Kalista – rodzinna i przyjazna atmosfera to priorytet.

Co jest dla Państwa najważniejsze w codziennej pracy z Klientem?

To, aby obsługa każdego Klienta z osobna była na najwyższym poziomie. Aby Klient dzięki nam spojrzał inaczej na swoje włosy i uczył się o nie dbać. Wszystko sprowadza się do relacji z Klientem, według nas najważniejszego spoiwa. Jest to element, który pozwala na przekazywanie wiedzy, bo bez niej zabraknie zrozumienia i akceptacji klienta względem jego włosów.

Gdzie poszukują Państwo inspiracji do pracy?

Inspiracji można szukać w magazynach modowych, Internecie (w którym jest bardzo wiele wskazówek), poprzez obserwację ludzi i ich słuchanie, szkolenia czy nawet aktualną porę roku. Wszystko może stać się czynnikiem inspirującym – i zależy to od poziomu otwartości na anomalie czy nieoczekiwane wydarzenia. Źródła naszych inspiracji są różne, ale prowadzą do tego, aby klient był zadowolony i spełniony.

Który z zabiegów System Professional jest ulubionym zabiegiem Państwa Klientów?

Nasze Klientki bardzo lubią zabieg Ekspresowej Odbudowy Keratyny produktami System Professional LuxeOil na bazie odżywczych olei oraz Molekularne Wypełnienie Włosów na bazie Liquid Hair. Włosy od razu są w lepszej kondycji, są miękkie, nie wspominając o przyjemnym zapachu, który towarzyszy Klientkom przez dłuższą chwilę.

Jak poprawić kondycję włosów po zimie?

Przede wszystkim trzeba zacząć od profesjonalnej diagnozy – to ona pozwoli dowiedzieć się, czego tak naprawdę potrzebują. Każdy włos wymaga indywidualnego podejścia. Nie ma jednej, uniwersalnej receptury. Jedne będą się nadmiernie puszyć, drugie szybciej tracić kolor czy blask. Dzięki dużemu wachlarzowi możliwości pielęgnacyjnych, jesteśmy w stanie sprostać każdemu z wybranych przez nas celów pielęgnacyjnych.

Facebook: Salon Fryzjerski Perełka