Salon Miesiąca – Akademia Perfect Hair

Czerwiec 24, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Poznajcie SALON MIESIĄCA – Akademia Perfect Hair to jeden z największych i najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce. Lokal ma 220m2 i znajduje się w samym centrum Warszawy, na ul. Świętokrzyskiej 32. Akademia Perfect Hair to 10 lat historii, którą tworzą, profesjonalni i lojalni członkowie Teamu. Salon powstał z misją wyznaczania nowych standardów w obsłudze i jakości usług fryzjerskich. Właścicielka Maryla Kaczmarek, to chodząca encyklopedia z zakresu fryzjerstwa, posiadająca 27 letni warsztat pracy. Przez ponad 18 lat jest ściśle związana z marką Wella Professionals – 8 lat jako Senior Instruktor w Studiu Wella na ul.Smoczej, a 10 lat jako Partner, szkoleniowiec i wieloletni Ambasador marki Wella i System Professional. W Akademii pracują najlepsi w branży profesjonaliści – zespół liczy 16 osób, które cały czas biorą aktywny udział w ogromnej ilości szkoleń i pokazów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

WP_20150616_005

Jako jedyni z naszego kraju zostali zaproszeni do najbardziej strzeżonych części laboratorium marki Wella w Darmstadt. Brali też udział w szkoleniach najlepszej Akademii Fryzjerskiej Vidal Sassoon, uczestniczyli w targach i mistrzostwach Hair&Beauty we Franakfurcie. Dzięki ciągłemu rozwojowi i inwestycjom w zespół (średni staż pracownika to 9 lat) oraz lojalnej i nieprzerwanej współpracy z partnerami handlowymi, wśród których największy to Wella Professionals, ciągle udaje im się piąć w górę, rozwijać i patrzeć optymistycznie w przyszłość. Właściciele Akademii Perfect Hair są przekonani, że zawdzięczają to również pracy na doskonałej jakości produktach. Profesjonalizm, wiedza, umiejętności oraz jakość produktów stanowią o prestiżu i poziomie danego miejsca, oraz stanowią nierozerwalne czynniki prowadzące do sukcesu.

sp1

1. Jak rozpoczęła się Państwa przygoda z marką Wella?

Maryla Kaczmarek: W roku… bardzo dawno temu, w salonie u mojej kochanej szefowej Basi Kozak w Lublinie. To Ona zaszczepiła we mnie ogromną miłość do fryzjerstwa, a także odkryła przede mną markę Wella, której jestem wierna i lojalna do dzisiaj. Potem były wyjazdy na szkolenia do Studia Wella, które było dla mnie magicznym miejscem i które wspominałam jeszcze długo po powrocie… Aż kilka lat później udało mi się stanąć w nim przed uczestnikami jako Instruktor, którym byłam osiem długich i wspaniałych lat… Od 10 lat mam przyjemność i zaszczyt tworzyć z mężem, a przede wszystkim z moim wspaniałym Teamem Akademię Perfect Hair.

Mikołaj Kaczmarek: Przypadek sprawił, że znalazłem się w tej wspaniałej firmie. Zaproponowano mi pracę i tak się zaczęło… A po bardzo krótkim czasie poznałem Marylkę i…. tak jesteśmy razem 16 lat. Także do marki Wella mam ogromny sentyment, bo zawdzięczam jej moją wielką Miłość, rozwój i mnóstwo wspaniałych kontaktów. Wspólna przygoda z Wellą jako pracodawcą skończyła się po prawie 8 ciekawych latach. Od 10 lat współprowadzę z Marylką to niesamowite miejsce.

2. Jakie zabiegi pielęgnacji włosów cieszą się największym zainteresowaniem wśród Państwa klientek?

Maryla Kaczmarek: Trudno wskazać jeden zabieg. Dzięki temu, że posiadamy w swojej ofercie prawie cały asortyment marki Wella, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów i spersonalizować każdą usługę. Prym w pielęgnacji premium wiedzie u nas linia System Professional, której jesteśmy wielkimi fanami, a dzięki ampułkom Infusion, linii Luxe Oil, a przede wszystkim Liquid Hair, weszliśmy w dotychczas nieznany wymiar pielęgnacji włosa. Od kilku lat doskonałym narzędziem w walce z cienkimi i przerzedzonymi włosami jest Nioxin – fenomen, który jest absolutnym hitem.

3. Co polecają Państwo swoim klientkom, aby ich fryzury wyglądały przez jak najdłuższy czas tak, jak po wyjściu z salonu?

Maryla Kaczmarek: Nasze usługi w salonie to 110% jakości, więc Klientka naprawdę minimalnym nakładem czasu może utrzymać doskonały efekt do kolejnej wizyty. Ponieważ u nas, od samego początku, standardem jest, że wszystkie kosmetyki jakie mamy w ofercie dla Klienta, używamy również w salonie, stąd niesamowita łatwość w kontynuacji pielęgnacji włosów przez Klientkę w domu.

4. Molekularne Wypełnienie Włosów Liquid Hair to dość nowy zabieg w Państwa salonie – zdobył sympatię Pań? Do jakiego rodzaju włosów polecacie go w szczególności?

Maryla Kaczmarek: Liquid Hair to nie taki nowy produkt, niektórym Klientkom jest doskonale znany, gdyż już w latach 90-tych był dostępny w salonach i cieszył się niesamowitą popularnością. Potem zniknął na ok. 10 lat, obecnie System Professional wzbogacił jego skład i stworzył jeszcze doskonalszy produkt. Liquid Hair jest tak niesamowicie uniwersalnym i fenomenalnym produktem, że nadaje się do każdego rodzaju włosów, jeśli tylko oczekiwaniem Klientki są zdrowe, lśniące, gładkie, mięsiste i nawilżone włosy. To odpowiedź jak powinien wyglądać idealne włos.

5. Nie zapominajmy też o panach. Jakie zabiegi pielęgnacyjne są najlepsze dla mężczyzn?

Maryla Kaczmarek: Ta grupa Klientów w ostatnim czasie postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Myślę, że spełniamy te oczekiwania. Mamy czterech stylistów męskich, a do niektórych czas oczekiwania to ok. 4 tygodnie, co świadczy o poziomie usług jaki oferujemy. Natomiast jeśli chodzi o jakość produktów, tutaj naprzeciw oczekiwaniom panów, dawno temu wyszedł System Professional, jako pierwszy na świecie tworząc linię tylko dla mężczyzn – System Professional Men. Oferuje ogromną różnorodność produktów, jakość, a także, co warte wspomnienia, niesamowitą linię zapachową. Znajdziemy tutaj wszystko: od szamponów, przez toniki, pasty, żele po fenomenalne pianki do pigmentowania siwych włosów do ich naturalnego poziomu.

5. Akademia Perfect Hair ma już 10 lat, na koncie mnóstwo sukcesów i zadowolonych klientów. Jakie są Państwa plany na przyszłość? Co jeszcze chcielibyście osiągnąć?

Maryla Kaczmarek: Tak, dziesięć lat minęło jak jeden dzień (śmiech). Ten czas minął niesamowicie szybko. Nie udałoby nam się osiągnąć tego co mamy i być tu gdzie jesteśmy, gdyby nie nasi wspaniali, lojalni, ale i bardzo wymagający Klienci, bo to Oni zmuszają nas do dalszego doskonalenia i podnoszenia poprzeczki, za co przy każdej okazji jesteśmy im wdzięczni. W tym miejscu trzeba też wspomnieć o naszej konkurencji, która nie śpi – to dodatkowo motywuje i napędza nas do dalszego działania. Rynek zmienia się bardzo dynamicznie i trzeba zawsze iść krok przed konkurencją. Plany…. no cóż, czas pokaże. Wielokrotnie byliśmy namawiani do rozwoju sieci, ale wiemy, że w „mateczniku” jest jeszcze wiele do zrobienia, jest wiele nauki i to właśnie w szkolenia w najbliższym czasie będziemy inwestować. Bo tylko rozwój nasz i naszego Teamu pozwoli dalej utrzymywać się w czołówce salonów w Polsce. Powiem jeszcze raz – szkolenia, szkolenia i jeszcze raz rozwój…
A w tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za te wspaniałe 10 lat Wszystkim naszym Klientom, partnerom biznesowym, cudownym pracownikom i życzymy wspólnych kolejnych 100, bo „włosy są naszą pasją!”.

Team Akademii Perfect Hair

WP_20150616_006

WP_20150616_003