Promocja w sklepie internetowym Dom Wella!

Luty 28, 2017 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Wella Professionals wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Sklep internetowy www.sklepwella.orbico.pl to platforma adresowana do salonów fryzjerskich, które stawiają na najwyższą jakość oferowanych usług i produktów.

W ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment ponad 700 profesjonalnych produktów fryzjerskich Domu Wella. Klienci mogą kupować bezpośrednio od dystrybutora produkty marek Wella Professionals, SP oraz Londa Professional. Ofertę uzupełniają również najwyższej jakości akcesoria oraz mały sprzęt fryzjerski Wella Technik.

Robiąc zakupy w sklepie online, Salony współpracujące z Domem Wella mogą liczyć na stałe rabaty zgodne z podpisaną umową. Natomiast nowi klienci, a także te salony, które zdecydują się na zakup bez podpisania umowy mogą liczyć na stałą zniżkę w wysokości 45%.

Do pierwszego zamówienia dołączane są również prezenty. Są to profesjonalne akcesoria marki SibelDyfuzor Extreme Mist, który generuje ciągły strumień delikatnej mgiełki i może być używany pod dowolnym kątem oraz zestaw 6 klipsów Color Proof, zapewniających perfekcyjne wsparcie i bardzo dobre trzymanie włosów.

Zaletą zakupów w takiej formie jest również szybka dostawa – zamówione produkty dotrą do salonu w ciągu dwóch dni roboczych. Przy zakupach powyżej 450 zł wysyłka jest gratis.

Zapraszamy na zakupy już dziś: https://sklepwella.orbico.pl/