NOWOŚĆ – WellaPlex

Marzec 1, 2018 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Ekstremalna metamorfoza włosów to odważny krok, wymagający pewności siebie. Co skłania nas do dokonania takiej zmiany? Rozmawiamy z przyjaciółkami, inspirujemy się sugestiami opiniotwórców, ale ostatecznie tylko jedna osoba może nas przekonać do zgody na metamorfozę – nasz kolorysta. Dzięki WELLAPLEX marki Wella Professionals możliwe stały się odważne zmiany przy wykorzystaniu wyjątkowej technologii, która oznacza, że możemy zdecydować się na koloryzację, nie godząc się na żadne kompromisy.

Decyzje w kwestii włosów nie są dla nas błahe – styliści Wella Professionals twierdzą, że klientki obawiają się przede wszystkim zniszczenia włosów. W rzeczywistości jedynie 50% kobiet, pragnących podkreślić swoją urodę, farbuje włosy. Chcemy mieć swobodę wyboru, aby odważnie zmieniać swoje włosy, ale martwimy się, że wpłynie to negatywnie na ich kondycję, a więc wahamy się, czy dokonywać zmian. Koloryzacja nie musi oznaczać zniszczenia włosów!

Nowość – WELLAPLEX marki Wella Professionals zawiera Opti pH System – ekskluzywną technologię, która pomaga rekonstruować wewnętrzne wiązania włosów, aby wzmacniać włosy*. Dlatego też jest najlepszym partnerem produktów koloryzujących Wella Professionals, zapewniając idealne efekty rozjaśniania i farbowania. Gama składa się z trzech nowych produktów. No1 Bond Maker pomaga tworzyć wiązania wewnątrz włosa podczas zabiegów rozjaśniania i koloryzacji. No2 Bond Stabilizer dodatkowo stabilizuje wiązania, przywraca równowagę pH i wzmacnia strukturę włosów po zabiegach chemicznych. Obu tych produktów używa się w salonie podczas zabiegu koloryzacji. Z kolei trzeci produkt – No3 Hair Stabilizer przeznaczony jest do użytku domowego, aby można było zachować mocne, gładkie i miękkie włosy – aż do następnego zabiegu WELLAPLEX. WELLAPLEX wzmacnia zatem włosy od początku aż do końca.

Naukowe podejście do wzmacniającego zabiegu WELLAPLEX z naszą ekskluzywną technologią Opti pH System gwarantuje, że włosy pozostaną zdrowe na wszystkich etapach procesu koloryzacji. Aby odnieść z usługi przeprowadzonej w salonie optymalną korzyść, rekomendujemy używanie w domu produktu No3 Hair Stabilizer – raz w tygodniu. Dzięki temu włosy pozostaną mocne aż do kolejnej wizyty w salonie. Możemy dokonywać odważnych i subtelnych zmian z całkowitą pewnością, że włosy będą zdrowsze, elastyczne i bardziej podatne, co oznacza, że będzie można je farbować tak, jak chcemy i kiedy chcemy.

Jeśli Twoja metamorfoza ma polegać na uzyskaniu blondu – nawet w platynowym odcieniu, to teraz już nie musisz się godzić na żadne kompromisy. Dzięki optymalnemu pH WELLAPLEX  współdziała w pełnej synergii z farbami i usługami Wella Professionals. Co więcej, to jedyny produkt rekomendowany do stosowania z marką Wella Professionals. Efekt końcowy to zmiana kolorystyczna, jakiej zawsze pragnęłaś i zarazem mocniejsze włosy.

Dzięki WELLAPLEX możesz zdecydować się na kolor.

Produkt dostępny w profesjonalnych salonach fryzjerskich.