[Nowość] Wella Professionals Elements – serum wzmacniające włosy

Marzec 23, 2016 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Produkty z linii Wella Professionals Elements zapewnią włosom delikatną pielęgnację. Podążając za trendem eko, marka stworzyła linię opartą na naturalnych składnikach aktywnych, całkowicie wolną od siarczanów, parabenów i sztucznych barwników, w której obciążające silikony zastąpiono polimerami ułatwiającymi układanie. Teraz do linii Elements dołącza rewolucyjne serum wzmacniające włosy.

Produkty z linii Wella Professionals Elements swoje intensywne właściwości ochronne i odbudowujące zawdzięczają opracowanemu przez ekspertów kompleksowi NuTREE. Jest on oparty na bazie naturalnych wyciągów drzewnych – silnego przeciwutleniacza, pomagającego neutralizować wolne rodniki i zapobiegać zniszczeniom struktury włosów. Kompleks zapewnia aż 10-krotnie większą ochronę keratyny.* W połączeniu z pantenolem łagodzi on skórę głowy, a także nawilża i odbudowuje wewnętrzną strukturę włosa. Produkty Elements zostały wzbogacone również o formułę EDDS, która chroni z kolei keratynę, główne białko budulcowe włosa, wzmacniając je i utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia.

Gama produktów linii Wella Professionals Elements poszerza się o serum wzmacniające włosy. Serum zwiększa objętość włosów i pomaga utrzymać równowagę skóry głowy. Codzienna pielęgnacja sprawia, że włókna włosa stają się do 85% mocniejsze.** Wyjątkowe doznania potęguje kompozycja zapachowa inspirowana podróżą do zielonych lasów Amazonii – senselierzy marki pozwalają nam poznać zapach najbardziej żywotnego drzewa – kapoku.

wella professionals elements

Ponadto, w skład gamy Wella Professionals Elements wchodzą:
– Odbudowujący Szampon, który odżywia włosy i utrzymuje ich optymalne nawilżenie od nasady aż po końce 250 ml
– Odbudowująca lekka odżywka, która wzmacnia włókna włosów, pomagając zachować ich naturalną siłę i witalność 200 ml
– Maska, która intensywnie naprawia i przywraca prawidłową strukturę włosów oraz ich naturalną siłę 150 ml
– Lekki spray, który pomaga w codziennej stylizacji i chroni włosy przed niekorzystnymi zewnętrznymi czynnikami 150 ml

Linia Wella Professionals Elements przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów, także farbowanych. Dostępna jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

* szampon i odżywka lub szampon i maska w porównaniu z szamponem pozbawionym właściwości pielęgnujących
** zmniejszona łamliwość w porównaniu z działaniem szamponu bez właściwości pielęgnujących