Nowość w linii Wella Professionals Oil Reflections

Styczeń 5, 2017 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Do gamy produktów Oil Reflections dołącza Light Luminous Reflective Oil – lekki olejek, który błyskawicznie rozświetli włosy.

Linia Wella Professionals Oil Reflections to pierwsza kolekcja marki zawierająca drogocenne olejki. Produkty sprawiają, że włosy stają wyraźnie wygładzone, a także natychmiastowo rozświetlone. Dzięki nim codzienna pielęgnacja zostanie wzbogacona o przyjemne, luksusowe doznania. Nowość w portfolio to nowej generacji lekki olejek, który natychmiast nadaje włosom blask i solidną dawkę nawilżenia, bez obciążania ich.

Olejek Light Luminous Reflective Oil doskonale sprawdzi się zarówno na włosach cienkich, jak i normalnych. Dzięki technologii odbijającej światło zapewni włosom perłowy blask. Wykazuje również właściwości intensywnie pielęgnujące, zapewniając włosom optymalny poziom nawilżenia. Produkt oparty jest na bazie formuły OLEO, która pozwoli skutecznie chronić włosy i jednocześnie zapobiegać uszkodzeniom naturalnych warstw lipidowych. Olejek, o delikatnej konsystencji, zawiera dobroczynnie działający ekstrakt z kamelii. Produkt nie obciąża włosów. Zaletą olejku jest również jego zmysłowy zapach.

Produkty Wella Professionals dostępne są w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Wella-Professionals_Oil-Reflections_2