Pielęgnacja koloru od System Professional

Czerwiec 15, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

System Professional Color Save to linia profesjonalnych produktów do włosów koloryzowanych, które przeciwdziałają wypłukiwaniu pigmentów i przedłużają żywotność koloru. Linia została wzbogacona o odżywkę chroniącą keratynę i nadającą długotrwały blask.

Linia Color Save od System Professional to zaawansowane, profesjonalne produkty fryzjerskie, zapewniające skuteczną pielęgnację i ochronę włosom po zabiegu koloryzacji. Kosmetyki oparte są na bazie Technologii Ochrony Koloru 3D – Color Protect Technology (zamknąć, chronić, zatrzymywać). Dodatkowo, formuła produktów zawiera filtry UV oraz wyciąg z liści oliwnych, co pozwala zintensyfikować blask włosów po zabiegach koloryzacji.

Portfolio linii System Professional Color Save wzbogaciło się o odżywkę Bi-phase. Zawarty w niej Kompleks Microlight3D intensywnie chroni strukturę keratyny, naturalnej proteiny włosa oraz zapewnia długotrwałą świetlistość koloru. Delikatna pielęgnacja odżywia włosy oraz przywraca im naturalną miękkość i gładkość.

Zrzut ekranu 2015-06-15 o 14.08.28

Opatentowana technologia Microlight3D jest także składnikiem farb Wella Professionals Illumina Color, dlatego pielęgnacja System Professional Color Save jest tak skuteczna.

W skład linii wchodzą:

– SP Color Save Shampoo – szampon intensywnie chroniący kolor i strukturę keratyny (250 ml/49 zł)

– SP Color Save Conditioner (200 ml/69 zł) – odżywka do włosów farbowanych

– NOWOŚĆ – SP Color Save Conditioner (185 ml/74 zł) – odżywka chroniąca strukturę keratyny

– SP Color Finish (125 ml/59 zł) – nabłyszczający fluid

– SP Color Save (200 ml/79 zł) – maska regenerująca i chroniąca intensywność koloru

Gama profesjonalnych zabiegów marki wzbogaciła się o intensywną kurację zapewniającą długotrwały efekt kolorystyczny – System Professional Color Lock. Zastosowana tuż po koloryzacji zamyka kolor w momencie, w którym jest on najpiękniejszy.

Zabieg uzupełnionia zastosowanie dobranej do indywidualnych potrzeb Esencji, łączonej z Emulsją Color Save. Tak powstały koncentrat składników stabilizuje molekuły farby. Dzięki temu kolor zachowuje intensywność i długotrwały blask. Końcowa pielęgnacja odżywką Bi-Phase sprawia, że łuski włosowe pozostają scalone, a struktura włosa chroniona przed wolnymi rodnikami. Zabiegowi towarzyszy Masaż Relaksujący, dzięki któremu każdy zabieg koloryzacji staje się przyjemnością.

Produkty i zabiegi System Professional dostępne są w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Postaw na NOWOŚĆ! Pielęgnacja koloru od System Professional!