Nowość! Color Touch Instamatic!

Styczeń 30, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Jeśli lubisz poszaleć z włosami, w tym sezonie postaw na pastelowe i delikatne refleksy. Wella Professionals wprowadza koloryzację włosów na zupełnie inny poziom. Nowość w linii farb demipermanentnych –
Color Touch Instamatic pozwala osiągnąć niesamowite efekty w zaskakującej palecie odcieni. Pastelowe, mieniące sie refleksy doskonale podkreślą Twoją urodę oraz dodadzą świeżości i lekkości włosom.

instamatic1

Marka Wella Professionals, wyznaczająca od lat trendy we fryzjerstwie wprowadziła na rynek nowość – koloryzację Matte Gloss z użyciem produktów z gamy Color Touch Instamatic. Instamatic to gama odcieni różu, filoletu, błękitu, zieleni i szarości, które inspirują do przekraczania granic w koloryzacji.

Technologia Color Touch Instamatic opiera się na perfekcyjnym połączeniu cząsteczek koloru, które stopniowo wnikają w łuski włosów. Wynikiem jest koloryzacja, wzbogacona o delikatnie matowy połysk i stonowany blask. Efekt końcowy Matte Gloss to unikalny kolor włosów, którego intensywność zależy od bazowego odcienia, na jaki aplikowany jest produkt. Dzięki niskiej zawartości amoniaku, Color Touch Instamatic od Wella Professionals pomaga utrzymać kolor na powierzchni włosa, tworząc rozproszony i stonowany efekt.

25.01

CT Instamatic Rel.'14

Połączenie modnych odcieni i  zaawansowanych technologii jest zasługą współpracy ekspertów Wella Professionals – globalnego dyrektora w zakresie koloru, Josha Wooda oraz Eugene’a Souleimana, globalnego dyrektora w zakresie pielęgnacji i stylizacji.

Usługa koloryzacji Matte Gloss z użyciem odcieni Instamatic oraz cztery pozostałe profesjonalne zabiegi – Crystal Gloss, Soft Ombre, Hidden Twist oraz Matter Red, dostępne są wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

10666124_811802472173661_161105620_n