NOWOŚĆ – Color Fresh CREATE

Marzec 3, 2018 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Lata siedemdziesiąte to dekada autentycznych transformacji, nie tylko powodu wpływu, jaki wywarła na modę, lecz także dzięki swobodzie podejścia do eksperymentów, które obejmowały szereg aspektów: od stylu życia po kolor włosów. Trend lansujący odważne, jaskrawe włosy spopularyzował się wśród prowokatorów lat 70. w czasach, gdy królowała subkultura punku. To właśnie oni pozostawili po sobie dziedzictwo, które rozwijało się na przestrzeni dziesięcioleci. Wiemy przecież, że kreatywność rozkwita tam, gdzie żyje kolor. Dostrzegamy kolor w każdej twórczej sferze: od designerskich kreacji na wybiegach po metamorfozy gwiazd przed kamerą. Ekspresyjny kolor już tu jest – gotowy, by włączyć się do głównego nurtu.

 Kilka dekad później sfera pielęgnacyjnej koloryzacji włosów przeżywa rozkwit dzięki temu, że powracają śmiałe pastelowe palety. Wella Professionals prezentuje nowość: Color Fresh CREATE –  ekspresyjną, semi-permanentną* paletę 12 specjalnie opracowanych, czystych i wibrujących ocieni oraz jeden odcień przejrzysty. Każda linia Color Fresh CREATE, tworzona wspólnie przez 9 Globalnych Artystów Kreatywnych, ma charakterystyczne opakowanie z unikatowymi znakami logo na każdym odcieniu. Color Fresh CREATE oferuje nieograniczoną kreatywność w  koloryzacji, umożliwiając przełożenie każdej inspiracji w naprawdę spersonalizowany i wyrafinowany kolor.

Poznajcie 9 kreatorów kolorów:

  • Suzi Weiss-Fischmann, Pierwsza Dama Paznokci, Założycielka OPI
  • Clayde Baumann, Topowy Artysta Wella w Wielkiej Brytanii
  • Jutta Gsell, Topowy Artysta Wella ( Niemcy, Austra, Szwajcaria)
  • Alexis Ferrer, Globalny Artysta Kreatywny Wella
  • Ash Crocker, Topowy Artysta Wella w Australii
  • Sonya Dove, Globalny Artysta Kreatywny Wella
  • Egidio Borri, Topowy Artysta Wella weWłoszech
  • Reiner Sauter, Wella VP Kreatywne Fryzjerstwo
  • Jason Gray, Globalny Artysta Kreatywny Wella

 „To, co uwielbiam w związku z pojawieniem się Color Fresh CREATE, to, że daje mi możliwość rozszerzenia mojej kolorystycznej komunikacji w bardziej pomysłowy i oryginalny sposób. Każdy odcień portfolio jest intensywnie nasycony i ma wyjątkowy charakter, co dopinguje mnie do wznoszenia się na kolejny poziom artyzmu. Czuję się zainspirowana i chcę poznać każdy odcień z osobna. Chcę dowiedzieć się, co może zapewnić samodzielnie, razem z innym lub w sposób, który trudno sobie wyobrazić”.   – Sonya Dove, Globalny Artysta Kreatywny Wella Professionals

„Gdybym miała wybrać zabawny kolor do farbowania włosów, trudno byłoby wybrać tylko jeden. Sięgnęłabym po wiele kolorów – myślę, że tęczowe włosy byłyby ciekawe. Gdybym musiała wybrać tylko jeden, byłby to róż, ponieważ wszyscy kochają róż i to taki zabawny look”. – Sophie Turner, Globalny Ambasador Marki Wella Professionals 

IMG_2689

IMG_3109

Przełóż swoją kreatywną inspirację na prawdziwą kreację koloru włosów dzięki nowej linii Color Fresh CREATE firmy Wella Professionals. Seria 12 czystych odcieni, które można dowolnie ze sobą łączyć,  oraz 1 odcień przejrzysty, który zapewnia kreatywną swobodę i umożliwia uzyskiwanie nieograniczonych efektów kolorystycznych: od wyrazistych, żywych i śmiałych, po łagodne, delikatnie pastelizowane. Odkryj Color Fresh CREATE i piękną pastelizację odcieni z każdym kolejnym myciem, dzięki temu, że farba blaknie, zachowując wierność tonacji. Zapewniają to pieczołowicie dobrane pigmenty, które pozwalają uniknąć modyfikacji tonacji. Zamień inspirację w rzeczywistość i przyłącz się do internetowego ruchu, śledząc #COLORCREATORS.