Trendy na jesień/zima 2016/2017 od Wella Professionals

Listopad 23, 2016 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Wella Professional prezentuje nowe trendy na jesień/zima 2016 – Bronde Luxe. W tym sezonie marka interpretuje na nowo trend bronde i jednocześnie stawia na harmonijne połączenie komfortu i stylu. To pozwala tworzyć nową jakość w postaci prawdziwie luksusowego piękna. Jesienno – zimowe propozycje koloryzacji to naturalne odcienie – zarówno ciepłe, rozgrzewające zimny okres, jak i chłodne, doskonale komponujące się z rytmem natury.

wella-professionals_aw2016_5 wella-professionals_aw2016_6 wella-professionals_aw2016_2

W jesienno – zimowym okresie przestawiamy się na życie w trybie komfortu. Ale w tym sezonie „well-being” nie oznacza rezygnacji z wyrafinowanego stylu. Nowe trendy Wella Professionals – Bronde Luxe doskonale łączą komfort z luksusem, nadając im nowy wymiar. Marka w tym sezonie zaprasza do wyjątkowej Strefy Luksusowego Komfortu, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Takie zbliżenie się do sensualności sprawia, że możemy stać się bardziej wrażliwi na dotyk, bardziej zmysłowi i otwarci na nowe doznania.

wella-professionals_aw2016_3

Wella Professionals reinterpretuje i rozszerza ten najgorętszy trend sezonu, wchodząc na kolejny poziom w technikach koloryzacyjncyh. Bronde Luxe w centrum uwagi stawia naturalne piękno i bliskie naturze odcienie, które świetnie współgrają z jesiennym i zimowym nastrojem. Trendy oparte są na głębokich, naturalnie wyglądających i szytych na miarę kolorach harmonijnie łączących dwa najbardziej klasyczne odcienie – blond i brąz. W Bronde Luxe główną rolę odgrywają odcienie charakterystyczne dla obu pór roku – brunatne brązy, karmelowe miody, bursztynowy blask, ciepły kaszmir oraz płowa szarość, złamana biel i popielaty błękit. Inspiracją do powstania nowych trendów Wella Professionals jest nie tylko paleta barw charakterystyczna dla tego sezonu, ale również otulająca ciało i zmysły kusząca miękkość futra, śmiała faktura wełny albo kaszmiru, a także lekkość drogocennego jedwabiu czy gładkość najwyższej jakości skóry.

wella-professionals_aw2016_4

Subtelne odcienie z bliskiej naturze palety barw, miękkie linie, delikatne fale oraz pełne lekkości stylizacje – oto kwintesencja najnowszych trendów Wella Professionals.