Wella Professionals EIMI z nagrodą!

Marzec 3, 2016 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Linia Wella Professionals EIMI to przełom w dziedzinie stylizacji, pozwalający uwolnić kreatywność i w zdecydowany sposób podkreślić własny styl. Nowe produkty do stylizacji doceniło jury konkursu „Najlepsze dla Urody 2015“.

Nagroda dla linii do stylizacji Wella Professionals EIMI to wyjątkowe wyróżnienie – zostaliśmy nagrodzeni jako jedyni w kategorii stylizacji włosów! Jak czytamy w uzasadnieniu jury, dzięki produktom z linii Wella Professionals EIMI każdy może bez trudu wyczarować fryzurę swoich marzeń. Włosy pełne objętości? Sięgamy po Root Shoot. Paryski szyk? Z Ocean Spritz to żaden problem. Naturalna gładkość? Proponujemy lekki lotion Perfect Me. Szybkie odświeżenie fryzury? Suchy szampon Dry me zawsze się sprawdza!

EIMI

20 najlepszych dla urody produktów, z ponad 300 zgłoszonych, wybrało jury w składzie: Kamila Baar, Danuta Bybrowska, dr Ewa Chlebus, Tomek Kocewiak, Anna Maruszeczko, dr Iwona Marycz-Langner, Marzena Rogalska, Danuta Stenka, Ilona Szkudlarek i Małgorzata Szumowska. Eksperci magazynu oceniali nie tylko jakość i skuteczność działania, ale także przyjemność stosowania i design opakowań.

Tytuł „Najlepsze dla Urody” to gwarancja wysokiej jakości, innowacyjności, skuteczności i przyjemności stosowania. Stanowi wiarygodną i rzetelną rekomendację dla konsumentów. Dla nas to wielki powód do dumy!