#SpeakEIMI Mówisz Styl, myślisz Eimi

Wrzesień 25, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Współcześni trendsetterzy są otwarci na nowe doświadczenia i chętnie manifestują swoją osobowość. Z linią innowacyjnych produktów do stylizacji Wella Professionals EIMI z łatwością stawisz czoła wymaganiom klientów, którzy pragną wyrazić swój styl i podkreślić indywidualizm.

EIMI, greckie słowo oznaczające istnienie, jest manifestem samoświadomości, pewności siebie oraz gotowości na wyzwania. Idei tej hołdują współcześni trendsetterzy – chcą być zauważeni, wyrażać swoją niepowtarzalność oraz stale doświadczać czegoś nowego. Wella Professionals, prekursor w dziedzinie wyznaczania nowych trendów, doskonale to rozumie. Linia produktów EIMI to część globalnego języka stylu, przeniesionego z wybiegów do salonów fryzjerskich.

1047244529pizapw1443198220

EIMI Wella Professionals to nowa gama produktów do stylizacji, które pozwalają tworzyć wyjątkowe fryzury, spełniając oczekiwania poszukiwaczy indywidualnego stylu. jest efektem twórczej współpracy wyrazistych, pełnych pasji osobowości – Eugene’a Souleimana, Global Creative Director oraz Marii Castan, Scientific Communications Expert. W skład kolekcji wchodzi 31 kosmetyków dostosowanych do wszystkich typów włosów i rozmaitych potrzeb Twoich klientów. Umożliwią one tworzenie unikalnych tożsamości, w których granice i bariery dotyczące stylizacji przestają istnieć. Kolekcja EIMI od Wella Professionals w naturalny sposób uruchamia kreatywność i artyzm.

11400966_1014520138559996_8943266634063563273_n

Ekspresyjność, kreatywna wizja oraz gotowość manifestacji własnego stylu to cechy, które najlepiej określają nową serię kosmetyków od Wella Professionals. W stworzonej specjalnie dla linii EIMI linii zapachowej produktów kwiatowa nuta bazy została skontrastowana z sercem czystej i luksusowej ambry, uzupełnionej wykwintną nutą morską. Każdy z produktów ma odrębny kolor, określający jego właściwości oraz poziom utrwalenia fryzury. Bez względu na to kim jest Twój klient, z produktami z linii Shine, Volume, Texture, Smooth oraz definiujących ostateczny styl spray’ów do włosów, sprostasz każdej jego wizji.

Wella-EIMI-Hair_d