Marka ghd w Domu Wella!

Październik 3, 2017 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Do portfolio Domu Wella dołącza ghd – marka stylizacyjna nr 1, używana przez stylistów na całym świecie!

Kiedy w 2001 roku trzech brytyjskich stylistów wprowadziło oryginalną ceramiczną prostownicę ghd, nastąpił przełom w stylizacji z użyciem wysokiej temperatury. Dziś ghd ma status kultowej brytyjskiej marki, uwielbianej przez stylistów, celebrytów, opiniotwórców i kobiety na całym świecie. Co 4 minuty marka ghd sprzedaje 4 swoje urządzenia do stylizacji. Zdobyła ponad 100 nagród urodowych  na całym świecie, a do grona jej wielbicieli zaliczają się tacy celebryci jak: Victoria Beckham, Little Mix i Jessica Alba.

Marka ghd jest używana i uwielbiana przez najlepszych stylistów z różnych krajów. Sięgają po nią m.in.:  Sam McKnight, Guido, James Pecis i Adam Reed. Ghd oferuje pełną gamę urządzeń do suszenia i stylizacji, pielęgnacji i ochrony włosów, z zachowaniem najwyższych standardów.

Łącząc w sobie najlepsze technologie z profesjonalną wiedzą fryzjerską, ghd współpracuje z naukowcami i stylistami, aby oferować przełomowe rozwiązania technologiczne i design, który zdobywa liczne nagrody. Dlatego właśnie uwielbiają ją i wykorzystują profesjonaliści w salonach na całym świecie.

PROFESJONALNY STYL I MNIEJ USZKODZEŃ

Po wielu latach badań, naukowcy ghd zdobyli unikatową specjalistyczną wiedzę na temat termicznego oddziaływania na włosy. Nasze urządzenia do stylizacji wykorzystują opatentowaną technologię, aby działać w optymalnej temperaturze 185C. Jest to temperatura wystarczająco wysoka, żeby ułożyć doskonałą fryzurę i dostatecznie niska, by można było mieć pewność, że nie nastąpią trwałe uszkodzenia na skutek działania ekstremalnej temperatury.

PORTFOLIO ghd POLSKA

  • Prostownica ghd platinum® OPTYMALNE REZULTATY  I ZDROWSZE WŁOSY

Uzyskaj optymalne rezultaty, nie narażając przy tym kondycji swoich włosów*. Technologia Tri-Zone® utrzymuje bezpieczniejszą dla włosów temperaturę na całej powierzchni płytek, dzięki czemu włosy mogą być stylowe i zdrowe – a wszystko to za jednym przeciągnięciem.

TEMPERATURA NA KTÓREJ MOŻNA POLEGAĆ – technologia tri-zone®

Sześć inteligentnych czujników, zapewniających stałą temperaturę na całej powierzchni płytek sprawia, że stylizacja jest łagodniejsza dla koloru† i pozwala optymalizować efekt zaledwie jednym ruchem.

STYLIZACJA I KONTROLA 

Nasz zawias wishbone hinge utrzymuje płytki w idealnym położeniu, zapewniając tym samym kontrolę nad stylizacją. Ułatwia manipulowanie urządzeniem, dzięki czemu pozwala tworzyć dowolne fryzury na włosach i zapewnia włosom intensywniejszy połysk (+ 20%**).

*w porównaniu z urządzeniem do stylizacji pracującym w temp. 230oC.

** w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji.
† 2 x większa spójność koloru w porównaniu z urządzeniem pracującym w temp. 230oC.

  • Prostownica ghd V® gold series

ZINDYWIDUALIZOWANE ROZWIĄZANIA STYLIZACYJNE

Dzięki swojej głównej gamie prostownic ghd oferuje zindywidualizowane rozwiązania stylizacyjne. Prostownica Gold Classic oraz wersje Max i Mini stanowią złoty standard dla gładkich, lśniących włosów, niezależnie od ich rodzaju czy długości.

  • Suszarka ghd aura® – NOWA DEFINICJA SUSZENIA I STYLIZACJI

Dzięki o 42% bardziej skoncentrowanemu strumieniowi powietrza*, ghd aura® umożliwia suszenie i układanie pojedynczych sekcji bez naruszania otaczających je włosów. Dodatkowo nasza technologia Cool Wall® pozwala bardziej zbliżyć się do nasady włosów, by uzyskać imponującą objętość fryzury. To optymalne urządzenie do suszenia i stylizacji, zapewniające niespotykaną dotąd kontrolę nad włosami.

  • Suszarka ghd air® – PROFESJONALNA FRYZURA W CZASIE SKRÓCONYM O POŁOWĘ

ghd air® to Twój najlepszy sprzymierzeniec w stylizacji. Mocny silnik suszarki zapewnia wysokociśnieniowy nadmuch powietrza, który suszy włosy szybciej niż tradycyjne suszarki. Innowacyjna technologia jonowa minimalizuje skręcanie i puszenie się włosów, dzięki czemu w mgnieniu oka uzyskujemy gładkie wykończenie, jak we fryzurach modelowanych w salonie. To naprawdę jest tak proste.

O produkty ghd pytaj naszych Doradców Handlowych!