NOWOŚĆ!

Coraz więcej osób stara się wybierać świadomie produkty, z których korzysta. Zdrowie, poczucie komfortu oraz bliski kontakt z naturą to wartości, które stają się coraz bardziej pożądane. Zmienia się również nasz sposób dbania o siebie i swoją urodę. Wella Professionals, wychodząc na przeciw tym trendom, wprowadza nową ulepszoną wersję Koleston Perfect - Innosense. To farba, która gwarantuje idealne krycie, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia alergii.

Koleston Perfect Innosence zapewnia włosom głębokie, mocno nasycone kolory. Efekt, który gwarantuje to idealnie równy, żywy i pełen blasku kolor na całej długości włosów. Produkt, mimo swojej łagodnej formuły, pokrywa również w 100% siwe włosy. Zmiana koloru z Koleston Perfect Innosence jest możliwa aż o trzy tony. Farba zawiera o 25% więcej składników pielęgnujących.

Prawie połowa klietnów salonów, korzystających z profesjonalnej koloryzacji skarży się na występowanie reakcji alergicznych towarzyszących koloryzacji. Formuła Koleston Perfect Innosense oparta jest na bazie innowacyjnej opatentowanej molekuły ME+ z pigmentem, która odpowiada za minimalizację wystąpienia odczynu alergicznego – to właśnie pigmenty, zawarte w farbach do włosów, mogą silnie uczulać. Zaletą produktu jest również jego delikatny kwiatowy zapach – perfumaty też mogą uczulać, dlatego w farbie zmniejszono ich intensywność.

Wella Professionals umożliwia teraz trwałą koloryzację, która jest jednoczesnie delikatna skóry głowy. Paleta Koleston Perfect Innosense składa się z 29 odcieni. W gamie znajdują się słoneczne blondy, ciepłe brązy, elegancka czerń oraz zmysłowe rudości.

Koleston Perfect Innosense współpracuje z Welloxon Pefect i emulsją Color Touch oraz Color.id.

Usługę koloryzacji włosów z Wella Professionals przy użyciu Koleston Perfect Innosense można przeprowadzić tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Koleston Perfect przekracza granice koloryzacji permanentnej

nieograniczona ilość kolorów: 115 odcieni do wyboru

technologia Triluxiv - większy połysk koloru, bardziej intensywny i równomierny kolor na całej długości włosa 

łagodne farbowanie

100% pokrycia siwych włosów