COLOR TOUCH INSTAMATIC

Koloryzacja włosów na nowym poziomie!

Koloryzacja Matte Gloss z użyciem produktów z gamy Colour Touch Instamatic

 

Jeśli lubisz poszaleć z włosami, postaw na pastelowe i delikatne refleksy. Wella Professionals wprowadza koloryzację włosów na zupełnie inny poziom. Nowość w linii farb demipermanentnych Color Touch Instamatic pozwala osiągnąć niesamowite efekty w zaskakującej palecie odcieni. Pastelowe, mieniące sie refleksy doskonale podkreślą Twoją urodę oraz dodadzą świeżości i lekkości włosom.

Instamatic to gama odcieni różu, filoletu, błękitu, zieleni i szarości, które inspirują do przekraczania granic w koloryzacji.

 

TECHNOLOGIA

Technologia Color Touch Instamatic opiera się na perfekcyjnym połączeniu cząsteczek koloru, które stopniowo wnikają w łuski włosów. Wynikiem jest koloryzacja, wzbogacona o delikatnie matowy połysk i stonowany blask. Efekt końcowy Matte Gloss to unikalny kolor włosów, którego intensywność zależy od bazowego odcienia, na jaki aplikowany jest produkt. Dzięki niskiej zawartości amoniaku, Color Touch Instamatic od Wella Professionals pomaga utrzymać kolor na powierzchni włosa, tworząc rozproszony i stonowany efekt.

Połączenie modnych odcieni i zaawansowanych technologii jest zasługą współpracy ekspertów Wella Professionals – globalnego dyrektora w zakresie koloru, Josha Wooda oraz Eugene’a Souleimana, globalnego dyrektora w zakresie pielęgnacji i stylizacji.

Usługa koloryzacji Matte Gloss z użyciem odcieni Instamatic oraz cztery pozostałe profesjonalne zabiegi – Crystal Gloss, Soft Ombre, Hidden Twist oraz Matter Red, dostępne są wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich.