BLONDOR

PIĘKNY ŚWIAT ROZJAŚNIANIA

Tworzenie wymarzonych looków klientów wymaga szerokiego wachlarza odcieni i efektów, które można aplikować na wiele sposobów. Kreuj wizerunki, które będą zachwycać!

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, BY STAĆ SIĘ MISTRZEM ROZJAŚNIANIA

Blondor to kolekcja produktów, dzięki którym uzyskasz różnorodne efekty koloryzacji - od subtelnego do wyrazistego i dramatycznego. Dzięki produktom Blondor wykonasz pełną lub częściową koloryzację z wykorzystaniem folii lub techniki „freehand”. Zostań mistrzem koloryzacji - od blondów muśniętych słońcem, przez ombre, brond czy kreacje wielotonowe.

PRODUKTY

MULTI BLONDE POWER

- Produkt wielozadaniowy dla osiągnięcia rezultatu czystego blondu

- Konieczny do użycia, gdy wyjściowy poziom koloru włosów ma być jaśniejszy o ponad 4 tony

 

EXTRA COOL BLONDE

dla zimnego odcienia blondu

 

 

BLONDE SEAL&CARE

- Odżywia rozjaśnione włosy i nadaje im blask

BLONDOR FREELIGHTS

W tym sezonie stawiamy na naturalny look. Najmodniejszy kolor włosów to blond lekko muśniety słońcem. Taki efekt można osiągnąć z nowym Blondorem Freelights od Wella Professionals.

 

Blondor Freelights prezentuje nowy wymiar blondu. Jednotonowy kolor zastępują wielowymiarowe naturalne odcienie blondu. Blondor Freelights gwarantuje rozjaśnienie oraz słoneczną stylizację bez użycia folii i innych separatorów, co sprawia, że koloryzacja jest nie tylko łatwiejsza i bardziej precyzyjna, ale również przyjemniejsza. Blondor Freelights współtworzył Josh Wood, globalny ambasador koloru Wella Professionals.

Blondor Freelights to zaawansowany technologicznie rozjaśniający system, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i umożliwia stworzenie stylizacji inspirowanej fryzurą muśniętą słońcem, wiatrem i morską wodą. Koloryzacja z Blondor Freelights zapewnia naturalny, wielotonowy kolor włosów z delikatnie połyskującymi refleksami. Taki look to najlepszy sposób na zachowanie młodego, pełnego świeżości wyglądu przez cały rok.

 

Biały puder rozjaśniający

- spójna i elastyczna konsystencja dla precyzyjnej aplikacji bez folii

- rozjaśnia nawet o 7 tonów

- do włosów naturalnych i farbowanych

- do użycia wyłącznie z developerem Blondor Freelights

- aplikacja techniką "wolnej ręki

- usługa Couture Color

 

Developer Freelights

- 3 stopnie: 6% (delikatne rozjaśnienie), 9% (średnie rozjaśnienie), 12% (maksymalne rozjaśnienie)

- usługa Couture Color

 

 

Technologia

Opatentowana formuła Blondor Freelights oparta jest na bazie dwóch głównych komponentów: białego rozjaśniającego pudru oraz developera o trzech różnych stopniach: 6%, 9% oraz 12%, który odżywia rozjaśniane włosy, jednocześnie nadając im zdrowy blask. Te dwa elementy tworzą system, który aktywuje polimery. Stanowią one podstawę formuły ACTIFUSE NETWORK. Dzięki swoim właściwościom – kremowej konsystencji, elastyczności oraz zwiększonej przyczepności sprawia ona, że aplikacja farby staje się dużo łatwiejsza. System ACTIFUSE umożliwia precyzyjne nałożenie masy rozjaśniającej na wybranych partiach włosów. Po nałożeniu masa nie zmienia swojego położenia – nie przemieszcza się i nie spływa, co umożliwia dokładną koloryzację bez folii. Spójną i elastyczną konsystencję można osiągnać dzięki połączeniu polimerów.