International TrendVision Award 2015

Listopad 16, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Już 22-go listopada, podczas międzynarodowego finału konkursu TrendVision Award, każdy będzie mógł dołączyć do inspirującego świata Wella Professionals. Marka przygotowała program transmisji na żywo oraz pakiet dostępnych na żądanie ekskluzywnych materiałów zza kulis. Fani z całego świata doświadczą inspiracji marki, która już od 135 lat wprowadza do świata fryzjerstwa najnowsze trendy i twórcze innowacje.

Transmisja International TrendVision Award z Berlina rozpocznie się o godzinie 14:00 czasu środkowoeuropejskiego, wraz z uruchomieniem platformy Wella TV, dostępnej na stronie www.wella.com/live. Fani marki będą mogli również śledzić wydarzenie na kanałach społecznościowych: @wellahair na Instagramie oraz @wellapro na Twitterze, stając się tym samym częścią globalnej społeczności. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć materiały zza kulis oraz ekskluzywne wywiady z kreatorami trendów, uczestnikami ITVA oraz globalnymi ambasadorami marki – Joshem Woodem i Eugenem Souleimanem. Dodatkowo, z pomocą kanału Wella w serwisie Periscope (https://www.periscope.tv/wellapro), widzowie uzyskają 24-godzinny dostęp m.in. do backstage’u pokazów i konkursu ITVA.

O godzinie 14:30 rozpoczną się pokazy 69 finalistów z 39 krajów. W tym roku Polska reprezentowana jest w kategorii Young Talent przez Damiana Witkowskiego z Pracowni Jagi Hupało Born to Create, zaś w kategorii Color Vision przez Dawida Pisarskiego z Candy Studio. Finaliści zostaną ocenieni przez jury ekspertów, w skład którego wchodzą Dyrektorzy Kreatywni marki Wella Professionals, przedstawiciele mediów oraz najlepsi międzynarodowi styliści. Polska będzie miała swoją reprezentację również w jury – konkursowe prace będzie oceniać dziennikarka magazynu ELLE – Olga Piontek. Do godziny 18:30 możliwe będzie głosowanie online widzów na najlepszą stylizację, która otrzyma nagrodę People Choice. Wręczenie najbardziej prestiżowych nagród branży fryzjerskiej nastąpi o godzinie 19:20.

W programie znajdują się również transmisje inspirujących, pełnych nowatorskich trendów marek Wella Professionals oraz Sebastian Professional. Interpretację najgorętszych kierunków ze świata fryzjerstwa, rzemiosło oraz fryzjerską wizję twórczą zaprezentują Thomas i Petra Brockmann z Niemiec oraz Christophe–Nicolas Biot z Francji. Dwa spektakularne show będą miały premierę na stronie Wella TV o godzinie 20:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Bądźcie z nami 22-go listopada na www.wella.com/live!