ENRICH to specjalna linia profesjonalnych produktów fryzjerskich do codzienniej pielęgnacji włosów zaprojektowana przez ekspertów z Domu Wella.

ENRICH to linia 10 kosmetyków do codziennej pielęgnacji włosów stworzona z myślą o trwałej kuracji, odświeżeniu i wzbogaceniu włosów normalnych, cienkich oraz grubych. Kosmetyki natychmiast wygładzają włosy, nadają im połysk oraz objętość.

 

PRODUKTY SERII WELLA PROFESSIONALS ENRICH:

ENRICH SZAMPON do włosów cienkich i normalnych. Lekki szampon zawierający wyciąg z jedwabiu natychmiast odżywia włosy, głeboko je oczyszczając i nadając objętość. Pozostawia włosy pełne witalności. 

ENRICH ODŻYWKA do włosów cienkich i normalnych. Lekka odżywka nawilża suche włosy, nadając nawet cienkim włosom poczucie witalności. Zawiera wyciąg z jedwabiu. Ma przyjemny oświeżajacych zapach i bardzo łatwo się spłukuje. 

ENRICH ODŻYWKA do włosów grubych. Intensywna odżywka nawilża suche włosy, nadając im natychmiastowe poczucie delikatności. Zawiera wyciąg z jedwabiu. 

ENRICH KREM PROSTUJĄCY do włosów grubych. Pomaga prostować włosy grube, trudne do ułożenia. Kosmetyk intensywnie nawilża włosy, nadaje im poczucie delikatności, witalności, połysku oraz zapobiega kędzierzawieniu się włosów. 

ENRICH SPRAY do włosów cienkich i osłabionych. Dynamiczny spray wnika do wnętrza włosów i od wewnątrz odżywia osłabione, cienkie włosy zapewniając natychmiastowy efekt delikatności i wygładzenia. Zawiera wyciąg z jedwabiu.       

ENRICH BALSAM Intensywnie nawilżający balsam w sprayu wygładza włosy, nadając im połysk i poczucie delikatności. Zawiera w sobie ekstrat z jedwabiu dzięki czemu intensywnie nawilża i regeneruje suche włosy. 

ENRICH REPAIRING MOUSSE Kremowapianka pomagająca odbudowywać zniszczone włosy. Kosmetyk wnika we włokno włosa sprawiając, że włosy wyglądają na lekkie i gładkie jak jedwab. Pianka posiada przyjemną w dotyku konsystencję pozwalającą na łatwe i przyjemne rozprowadzanie po włosach. Silnie wygładza fryzurę.

ENRICH PIANKA DO WŁOSÓW KRĘCONYCH pomaga w odbudowywaniu struktury kręconych włosów. Lekka pianka wnika w głąb włosów i dodaje kręconym włosom sprężystość i witalność. Zawiera wyciąg z jedwabiu. 

 

 

ENRICH MASKA DO WŁOSÓW GRUBYCH Kremowaintensywnie nawilżająca maska do włosów grubych pomaga odbudować zniszczone włosy. Przywraca włosom zdrowy wygląd, nadając im natychmiastową delikatność. 

ENRICH MASKA DO WŁOSÓW CIENKICH I NORMALNYCH. Silnie nawilżająca maska pomaga odbudowywać zniszczone włosy. Lekka konsystencja kosmetyku pomaga przywrócić włosom zdrowy wygląd, nadając nawet cienkim włosom witalność. Zawiera wyciąg z jedwabiu.