Couture Color – nowy standard usług

Październik 8, 2015 autorstwa domwella - Brak komentarzy

Wella Professionals to marka, która od lat wyznacza trendy w dziedzinie fryzjerstwa. Kreuje również standardy w zakresie relacji stylista fryzur-klient. Rozmowy z klientami i kompleksowe podejście do jego wizyty w salonie stały się punktem wyjścia do stworzenia inicjatywy Couture Color, która jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Couture Color to nowy standard usług, który nie tylko wyznacza kierunek, ale również wprowadza nową jakość w sposobie obsługi klienta. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy dążą do podkreślenia swojej indywidualności i wyjątkowości. Couture Color wynosi usługi fryzjerskie na zupełnie nowy poziom, dodając przy tym do każdej wizyty nieodzowny element indywidualnego podejścia. Filarem Couture Color jest konsultacja z fryzjerem profesjonalistą. Ten pierwszy i bardzo istotny etap podczas wizyty w salonie, pozwala fryzjerowi poznać swojego klienta, dowiedzieć się, jakie ma upodobania, jaki styl życia prowadzi a także, jaki produkt z szerokiego portfolio koloryzacji marki Wella Professionals będzie najbardziej odpowiedni. Rozmowa z fryzjerem to coś więcej niż porada, to początek wspólnej pracy nad wizerunkiem i stylem.

couturecolor

Wella Professionals, lider w dziedzinie edukacji, pragnie rozwijać kompetencje fryzjerów w zakresie kompleksowego podejścia do klienta. Takie podejście pozycjonuje stylistę jako trenera urody, coucha, który potrafi zadbać nie tylko o włosy, ale również o dobre samopoczucie klienta, jednocześnie kreując jego wizerunek.

Wella Professionals oferuje stylistom szkolenie teoretyczno-praktyczne Couture Color, podczas których instruktorzy Studia Wella pokażą, jak zadbać o klientów na najwyższym poziomie oraz pomogą w osiągnięciu najwyższych standardów w każdym aspekcie życia. Seminarium Couture Color pozwoli rozwinąć zdolności interpersonalne stylistów, dzięki czemu będą mogli podnieść jakość usług koloryzacyjnych, tak aby osiągnęły najwyższą jakość, czyli status couture. Koloryzacja couture to coś znacznie więcej niż luksusowy produkt. Kluczowa jest rola trenera urody, który oferuje klientce obsługę zapewniającą wspaniałe doznania.